Kelionė į Dubajų

Kelionė į Dubajų: ką svarbiausia žinoti?

Jei planuojama apsilankyti Jungtiniuose Arabų Emyratuose, dažniausia kelionės kryptimi pasirenkamas Dubajus. Vien tik pagalvojus apie šį miestą, prieš akis iškyla prabangių viešbučių ir parduotuvių vaizdas, ir taip nutinka ne be pagrindo – juk čia investuojamos milijoninės sumos, kurios leidžia miestą paversti pasaulinės klasės atostogų vieta. Kelionė į Dubajų bus tikrai įsimintina, nes čia daug kas mūsų akims yra labai neįprasta. Taigi, ką svarbiausia žinoti vykstantiems į didžiausią Jungtinių Arabų Emyratų miestą?

Skaityti plačiau…

 

Palankiausias metas atvykti į Dubajų

Nuo gegužės iki spalio mėnesio Dubajuje yra labai karšta. Šiuo laikotarpiu temperatūra gali pakilti net iki 35-45 laipsnių Celsijaus. Kelionė į Dubajų turėtų būti planuojama kitu metų laiku, kada klimatas yra kiek švelnesnis: tam puikiai tiks lapkričio-balandžio mėnesiai, kuomet šiame mieste temperatūra yra žemesnė (lapkritį laikosi maždaug 25 laipsnių temperatūra, gruodį ir sausį šiek tiek atvėsta, o tuomet orai ir vėl ima šilti). Lietus Dubajuje yra labai retas reiškinys, net ir žiemos metu dienos įprastai būna saulėtos.

Ramadanas ir draudimai

Ramadano metu yra draudžiama valgyti, gerti ir rūkyti viešumoje – šis draudimas galioja ne vien tik vietiniams gyventoms, bet taip pat ir turistams. Restoranai ir barai Ramadano metu būna uždaryti nuo 5 iki 17 valandos, o tuomet viskas vyksta įprastu tempu. Įdomu tai, kad nesilaikantiems taisyklių gresia rimtos bausmės, kartais – net ir sodinimas į kalėjimą.

Kelionės viza

Vykstant į Dubajų yra reikalinga viza, kuria pasirūpinti būtina dar iš anksto. Pasų duomenis ir užpildytas anketas reikia pateikti JAE migracijos tarnybai mažiausiai likus 3 dienoms iki kelionės. Vizos kaina priklausys nuo to, kuriam laikotarpiui planuojama kelionė.

Kokį transportą rinktis Dubajuje?

Palankiausia išsinuomoti automobilį, kuriuo galėsite keliauti po miestą, nes taksi paslaugos Dubajuje yra labai brangios. Jei neturite galimybės išsinuomoti transporto priemonę, tokiu atveju rinkitės maršrutinius autobusus, kurių turi didžioji dalis viešbučių.

Kelionė į Dubajų bus tikrai ypatinga, tačiau labai svarbu tai, kad laikytumėtės JAE nustatytų taisyklių, ir dėl neapdairumo nepadarytumėte apmaudžių klaidų.

Suskleisti