Itaka kelionės iš Lietuvos

Pigūs skrydžiai ieškantiems geriausių kelionės pasiūlymų

Įprastai yra siekiama, kad atostogų planavimas nereikalautų pernelyg didelių išlaidų, todėl neretai yra ryžtamasi kelionę organizuoti savarankiškai. Jei pavyksta rasti pigių skrydžio bilietų, vėliau telieka rasti geriausią apgyvendinimo pasiūlymą, ir atostogos jau bus suplanuotos. Pigūs skrydžiai neretai leidžia pamatyti ne tik kaimynines šalis, bet taip pat ir nuo Lietuvos nutolusias valstybes, taigi, tikrai galite rasti jums labiausiai tinkantį pasiūlymą. Ieškodami skrydžio bilietų atsižvelkite į keletą svarbiausių dalykų ir tai jums galės padėti sutaupyti pinigų.

Daugiau…

Neapsiribokite viena aviakompanija

Pigūs skrydžiai šiuo metu yra siūlomi kelių Lietuvoje veikiančių aviakompanijų, todėl tikrai galėsite rasti jums labiausiai tinkančių pasiūlymų. Kai kurios skrydžių bendrovės tam tikromis dienomis siūlo skrydžius su nuolaida, tad galite peržvelgti pateiktus ypatingus pasiūlymus ir galbūt rasite jums labiausiai tinkantį. Natūralu, kad vienos bendrovės pasiūlymai gali būti pigesni ar brangesni nei kitos, tad juos palyginę galėsite atrasti tinkamiausią sprendimą.

Skrydžių paieškos nepasilikite paskutinei dienai

Kuo anksčiau pradėsite skrydžio bilietų paiešką, tuo didesnė tikimybė, kad rasite tikrai palankių pasiūlymų. Artėjant skrydžio dienai avia bilietai dažniausiai brangsta, tad tuomet, jei jus domina pigūs skrydžiai, jų paiešką pradėkite kuo anksčiau. Kai rasite jums palankių pasiūlymų, iš karto įsigykite lėktuvo bilietus: nors kartais nusprendžiama laukti ir tikėtis, kad skrydžio bilietai atpigs, tačiau gana dažnais atvejais geresnio pasiūlymo taip ir nesulaukiama.

Įvertinkite, kiek kainuos apgyvendinimas

Pigūs skrydžiai neretai siūlomi ir į tas šalis, kuriose apgyvendinimas ir transporto paslaugos kainuoja ganėtinai brangiai, tad palanku preliminariai paskaičiuoti, kiek pinigų išleisite kelionės metu. Kartais paaiškėja, kad kelionės į tam tikras šalis paprasčiausiai yra ne pagal kišenę, tad pigiais skrydžių pasiūlymais neskubėkite susigundyti.

Kelionių krypčių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai platus, tad tuomet, jei nuspręsite atostogas planuoti savarankiškai, tikrai rasite pačių geriausių pasiūlymų. Svarbiausia yra tai, kad skrydžio bilietų paieškos nepasiliktumėte paskutinei dienai – kuo anksčiau pradėsite paiešką, tuo didesnė tikimybė, kad rasite iš tiesų palankių pasiūlymų, kuriais nepasinaudoti būtų tikra nuodėmė.

Suskleisti